ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

sekretariat@bpc.pl
+48 730 65 50 50

Dział prawny

Zrobimy to za Was!


Jednym z filarów BPC jest silny dział doradztwa prawnego, głównie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, pracy i skarbowego. Nasi prawnicy gotowi są zawsze nieść Państwu pomoc, działając sprawnie, szybko i skutecznie.  

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze spółek prawa handlowego, tworzymy umowy, kontrakty, ugody, bierzemy udział w negocjacjach handlowych i biznesowych, zakładamy spółki prawa handlowego, pomagamy uzyskiwać licencje, pozwolenia i zgody. Zabezpieczamy i tworzymy wymagane prawem procedury, tworzymy, łączymy i przekształcamy spółki. Doradzamy w sprawach rodzinnych i spadkowych.

Dzięki outsourcingowi nie muszą Państwo tworzyć osobnego etatu – nasi specjaliści zawsze są do dyspozycji Klienta.

Oferujemy możliwość osobistej konsultacji prawnej lub umożliwiamy omówienie problemu on-line lub telefonicznie. Działania, zwłaszcza te podejmowane w biznesie, rodzą niebezpieczeństwo nieświadomego przekroczenia przepisów prawa, z BPC u swojego boku nie musicie skupiać się na analizowaniu setek przepisów, My zrobimy to za Was! 

PRAWO BPC

Dostosowujemy się do Twoich potrzeb


Oferujemy możliwość osobistej konsultacji prawnej. Omówienie problemu może nastąpić także on-line lub telefonicznie.

Można zdecydować się na doraźną pomoc prawną lub współpracować z nami na zasadzie umowy ryczałtowej.To Ty wybierasz zakres i model współpracy, a my dostosowujemy się do potrzeb. Dział doradztwa prawnego BPC współpracuje z wieloma renomowanymi kancelariami prawnymi, zapewniając naszym Klientom najlepszych adwokatów i radców prawnych.

Działania, zwłaszcza te podejmowane w biznesie, rodzą niebezpieczeństwo nieświadomego naruszenie przepisów prawa. Z Business Partners Club u swojego boku nie trzeba skupiać się na analizowaniu setek przepisów. Zrobimy to za Was.

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry