ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

sekretariat@bpc.pl
+48 730 65 50 50

HR

To ludzie tworzą biznes.
Wiemy o tym i dlatego wspieramy właścicieli firm, osoby zarządzające oraz działy HR przedsiębiorstw w pozyskiwaniu najlepszych pracowników, a dalej w ich rozwoju i motywacji.

Rekrutacje stałe


Dlaczego warto zaufać właśnie nam? HR BPC to zespół profesjonalnych rekruterów i konsultantów. Działamy w różnych branżach i segmentach rynku. Docieramy do cennych kandydatów i zachęcamy ich do współpracy właśnie z nami.

Rekrutujemy kandydatów na stanowiska ogólne i specjalistyczne; w tym pracowników produkcji i działów wsparcia, administracji biurowej, specjalistów ds. sprzedaży i obsługi klienta, inżynierów i menedżerów ze znajomością języków obcych. Ograniczamy Państwa ryzyko. Pracujemy na zasadach success fee.


Nasze wynagrodzenie jest ustalane w momencie przyjęcia zlecenia jako stała, umówiona kwota, dzięki czemu decyzja o zatrudnieniu kandydatach o wyższych kwalifikacjach i oczekiwaniach, nie obciąża dodatkowo Państwa budżetu. Na życzenie przeprowadzamy testy i sprawdzamy znajomość języków obcych.

Zapewniamy

HR BPC

Pracownicy tymczasowi i elastyczne rozwiązania organizacyjne


Praca tymczasowa to wygodne i korzystne rozwiązanie. Pracowników tymczasowych polecamy przedsiębiorstwom o zmiennym popycie na pracę i dużej rotacji.

Pracownik tymczasowy zatrudniony w agencji pracy tymczasowej świadczy pracę przez ustalony z Państwem okres (do 18 m-cy w ciągu 3 lat). Dodatkowo, agencja zapewnia zastępstwo w razie urlopu, choroby lub rezygnacji. Zaletą pracy tymczasowej jest brak zobowiązania do zatrudnienia pracownika na dłużej w Państwa firmie. Gdy pracownik spełnia oczekiwania, może to nastąpić po umówionym okresie lub na Państwa życzenie, wcześniej za ustaloną w umowie opłatą.

Wdrażamy elastyczne rozwiązania; wyszukujemy kandydatów na kontrakt, zlecenie, umowę agencyjną, franszyzę, B2B itp. Przedstawiamy ofertę kontrahentów zapewniających outsourcing procesów i funkcji biznesowych lub leasing pracowniczy. Ponadto, rekrutujemy cudzoziemców oraz legalizujemy ich pobyt i pracę.

HR na godziny, projekty, szkolenia


Rozwijamy nasz dział doradztwa. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania dopasowane do Państwa specyficznych potrzeb w takim zakresie jak:

  • zewnętrzny HR na godziny; w trudnych sytuacjach lub na stałe,
  • szkolenia m.in. z zakresu sprzedaży i obsługi Klienta,
  • audyt i rozwój kadry kierowniczej; coaching,
  • systemy kompetencji i ocen.
  • systemy wynagrodzeń stałych i zmiennych,
  • usprawnianie procesów i wdrażanie zmian w organizacji,
  • coaching, mediacje i facylitacja,
  • Employer Branding i ograniczenie rotacji..

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry