ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

sekretariat@bpc.pl
+48 730 65 50 50

Kariera

Najważniejszy dla Business Partners Club jest człowiek, dlatego stawiamy bardzo duży nacisk na rozwój naszych współpracowników. Ze względu na duży rozwój firmy prowadzimy ciągły proces rekrutacji chcąc dawać szanse i okazję osobą ceniącym sobie możliwości rozwoju a równocześnie stawiającym na jakościowe podejście do Klienta.
Kariera dla opiekuna:

Kariera opiekuna w Business Partners Club to możliwość budowania własnej bazy Klientów przy użyciu gotowych narzędzi (wypracowanych przez BPC). Opiekun respektując standardy wypracowane w BPC - takie jak etyczne podejście, czy odpowiednia jakość - ma możliwość budowania własnego potencjału pod szyldem Business Partners Club.

zobacz więcej
Kariera dla specjalisty:

To szansa na rozwój własnej kariery przy użyciu narzędzi know-how i kontaktów. Współpracę z Business Partners Club jako specjalista można rozpocząć w jakimkolwiek dziale (branży), który tworzymy w BPC.

zobacz więcej
Co możesz osiągnąć/zdobyć?

Kariera w BPC dla opiekuna:

Opiekun Klienta w BPC charakteryzuje się szeroką wiedzą, w zakresach merytorycznych wspieraną specjalistami z poszczególnych działów Business Partners Club. Pozwala to na wypracowanie schematu komunikacji: Klient kieruje swoje sprawy/problemy do opiekuna, który nad rozwiązaniem pracuje ze specjalistami. Opiekun to pierwsza osoba kontaktu z Klientem.

Możliwe są dwie ścieżki kariery:

  • indywidualna, charakteryzująca się fachową obsługą Klienta,
  • Menadżerska, charakteryzująca się prowadzeniem i rozwojem zespołu opiekunów.

Kariera w BPC dla specjalisty:

Ścieżek osiągnięcia sukcesu jest kilka. Najczęściej współpracownicy decydują się na prowadzenie własnej firmy pod szyldem BPC. W ten sposób swoimi umiejętnościami i wiedzą tworzą biznes od początku, ale w oparciu o sprawdzony model. Rozwój kariery nie ma ograniczeń, a wyniki są tylko i wyłącznie zależne od chęci i zainwestowanego czasu.

Na rynku największym zmartwieniem specjalistów jest pozyskiwanie nowych zleceń, czy utrzymanie płynności finansowej. My w BPC nie mamy takich problemów, a to ze względu na osiągniętą siłę grupy i wypracowany model biznesu.

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry