ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

info@bpc.pl
+48 730 65 50 50

Właściciele

Petr Sznapka - Współzałożyciel BPC
e-mail: petr.sznapka@bpc.pl

Joanna Wojewoda - Współzałożyciel BPC
e-mail: joanna.wojewoda@bpc.pl

Pion zarządzający

Artur Wojewoda- Dyrektor Zarządzający BPC
e-mail: artur.wojewoda@bpc.pl

Sekretariat

Daria Golik - Specjalista ds. Administracji
tel. +48 530 100 423
e-mail: daria.golik@bpc.pl

Współpracownicy pierwszego kontaktu

Weronika Superniok - Menedżer BPC/Opiekun Klienta
tel. +48 795 381 331
e-mail: weronika.superniok@bpc.pl

Marcin Mazurek- Opiekun Klienta
tel. +48 727 929 413
e-mail: marcin.mazurek@bpc.pl

Konrad Duszyński – Opiekun Klienta
tel. +48 728 393 341
e-mail: konrad.duszynski@bpc.pl

Rafał Jojko- Opiekun Klienta
tel. +48 881 318 986
e-mail: rafal.jojko@bpc.pl

Finanse

Małgorzata Buczek - Koordynator ds. Rozwoju Rynku
tel. +48 535 551 171
e-mail: malgorzata.buczek@bpc.pl

Joanna Borejsza-Polańska - Analityk
e-mail: joanna.borejsza-polanska@bpc.pl

Mateusz Graboń - Specjalista ds. Finansowania Bankowego
tel. +48 882 010 989
e-mail: mateusz.grabon@bpc.pl

Monika Kołakowska - Specjalista BPC ds. Finansowania Bankowego
tel. +48 607 084 457
e-mail: monika.kolakowska@bpc.pl

Windykacja

Magdalena Smyrdek - Specjalista BPC ds. Windykacji
tel. +48 606 802 041
e-mail: magdalena.smyrdek@bpc.pl

Public Relations

Aneta Nettik - Specjalista ds. Marketingu
e-mail: aneta.nettik@bpc.pl

Ochrona Danych

Grzegorz Wieczorek - Specjalista BPC ds. ochrony danych osobowych
tel. +48 730 089 316
e-mail: grzegorz.wieczorek@bpc.pl

Nieruchomości

Monika Błotko - Agent Nieruchomości
tel. +48 600 708 220
e-mail: monika.blotko@bpc.pl

Księgowość

Tomasz Onderek - Prezes Zarządu
tel. +48 664 005 005
e-mail: tomasz.onderek@bpc.pl

Anna Bąk - Główna Księgowa
tel.: +48 795 664 005
e-mail: anna.bak@bpc.pl

Kinga Orlikowska - Specjalista ds. Księgowości
tel. +48 795 664 005
e-mail: kinga.orlikowska@bpc.pl

Beata Zbijowska - Specjalista ds. Księgowości
tel. +48 795 664 005
e-mail: beata.zbijowska@bpc.pl

Iwona Poniedziałek - Specjalista ds. Księgowości
tel. +48 795 664 054
e-mail: iwona.poniedzialek@bpc.pl

Anna Zawadzka -  Specjalista ds. Księgowości
tel.: +48 795 664 005
e-mail: anna.zawadzka@bpc.pl

Kadry

Magdalena Klimczak – Specjalista ds. Kadr i Płac
tel. +48 730 664 005
e-mail: magdalena.klimczak@bpc.pl

Współzałożyciele BPC 2014

Petr Sznapka

Joanna Wojewoda

Dawid Kozioł

Dlaczego warto współpracować z BPC


Posiadamy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zapewniamy indywidualnego Opiekuna Klienta.

Pełne wsparcie w sferze biznesowej i prywatnej.

Prowadzimy współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu.

Oferujemy kompleksową obsługę outsourcingową.

Naszą siłą jest doświadczenie i wiedza specjalistów.

Wykorzystujemy kontakty biznesowe i innowacyjne narzędzia pracy.

Business Partners Club – jedna firma, wiele możliwości!

Nasza misja


  • wspieramy osoby fizyczne, przedsiębiorców i firmy w zakresie usług biznesowych oraz administracyjnych,
  • dbamy o Twój komfort, przekazując rzetelną i obiektywną informację,
  • oferujemy wsparcie indywidualnego Opiekuna, który dba o bezpieczny wzrost Twojego portfela,
  • zapewniamy opiekę naszych doświadczonych specjalistów, dopasowaną do konkretnych wymagań.

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry