ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Śr, Pt - 8:00-16:00
Wt, Cz - 10:00-18:00

info@bpc.pl
33 818 00 69

Współzałożyciele

Petr Sznapka - Współzałożyciel BPC
e-mail: petr.sznapka@bpc.pl

Joanna Wojewoda - Współzałożyciel BPC
e-mail: joanna.wojewoda@bpc.pl

Dawid Kozioł - Współzałożyciel BPC
e-mail: dawid.koziol@bpc.pl

Sekretariat

Daria Golik - Specjalista ds. Administracji
tel. 530 100 423
e-mail: daria.golik@bpc.pl

Patrycja Kula - Specjalista ds. Administracji oraz Koordynator ds. Portalu IT
tel. 530 100 423
e-mail: patrycja.kula@bpc.pl

Współpracownicy pierwszego kontaktu

Konrad Duszyński – Menadżer BPC oraz Specjalista ds. Finansów
tel. 728 393 341
e-mail: konrad.duszynski@bpc.pl

Rafał Jojko- Specjalista ds. Dotacji
tel. 881 318 986
e-mail: rafal.jojko@bpc.pl

Magdalena Klimczak – Specjalista ds. Kadr i Płac
tel. 730 664 005
e-mail: magdalena.klimczak@bpc.pl

Monika Kołakowska - Specjalista BPC ds. Finansowania Bankowego
tel. 607 084 457
e-mail: monika.kolakowska@bpc.pl

Urszula Kowalczyk- Specjalista ds. Księgowości
e-mail: urszula.kowalczyk@bpc.pl

Anna Kowalik – Specjalista ds. Księgowości
tel. 795 664 005
e-mail: anna.kowalik@bpc.pl

Izabela Kuszka - Specjalista ds. Nieruchomości
tel. 609 812 166
e-mail: izabela.kuszka@bpc.pl

Marcin Mazurek- Menadżer BPC oraz Specjalista ds. Finansów
tel. 727 929 413
e-mail: marcin.mazurek@bpc.pl

Tomasz Onderek - Specjalista BPC ds. Księgowości
tel. 664 005 005
e-mail: tomasz.onderek@bpc.pl

Aleksandra Radzajewska - Kierownik Biura/Specjalista BPC ds. Kadr i Płac
tel. 570 090 603
e-mail: aleksandra.radzajewska@bpc.pl

Karolina Sadowska - Specjalista ds. Księgowości
tel. 795 664 005
e-mail: karolina.sadowska@bpc.pl

Magdalena Smyrdek - Specjalista BPC ds. Windykacji
tel. 606 802 041
e-mail: magdalena.smyrdek@bpc.pl

Weronika Superniok - Specjalista ds. najmu samochodów
tel. 795 381 331
e-mail: weronika.superniok@bpc.pl

Grzegorz Wieczorek - Specjalista BPC ds. ochrony danych osobowych
tel. 730 089 316
e-mail: grzegorz.wieczorek@bpc.pl

Katarzyna Wikło - Specjalista ds. Księgowości
tel. 660 040 884
e-mail: katarzyna.wiklo@bpc.pl

Beata Zbijowska - Specjalista ds. Księgowości
tel. 795 664 005
e-mail: beata.zbijowska@bpc.pl

Dlaczego warto współpracować z BPC


Posiadamy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zapewniamy indywidualnego Opiekuna Klienta.

Pełne wsparcie w sferze biznesowej i prywatnej.

Prowadzimy współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu.

Oferujemy kompleksową obsługę outsourcingową.

Naszą siłą jest doświadczenie i wiedza specjalistów.

Wykorzystujemy kontakty biznesowe i innowacyjne narzędzia pracy.

Business Partners Club – jedna firma, wiele możliwości!

Nasza misja


  • wspieramy osoby fizyczne, przedsiębiorców i firmy w zakresie usług biznesowych oraz administracyjnych,
  • dbamy o Twój komfort, przekazując rzetelną i obiektywną informację,
  • oferujemy wsparcie indywidualnego Opiekuna, który dba o bezpieczny wzrost Twojego portfela,
  • zapewniamy opiekę naszych doświadczonych specjalistów, dopasowaną do konkretnych wymagań.

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry