ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Śr, Pt - 8:00-16:00
Wt, Cz - 10:00-18:00

info@bpc.pl
33 818 00 69

Aktualnosci

Widowiskowe ewolucje na śniegu

2019-03-10, BPC

Snowboardzista Mateusz Ligocki, wspierany przez Business Partners Club, pojawił się ostatnio na Garmin Winter Sports Festival. Były to po raz pierwszy organizowane w Polsce zawody Pucharu Europy FIS w konkurencji Big Air. Można było oglądać starty: snowboardzistów, narciarzy i... rowerzystów. GWSF był w tym roku także częścią Pucharu Świata FMB World Tour.

Aktualnosci

Więcej zarabiamy, a co z budowaniem kapitału?

2019-02-10, BPC

Za nami kolejna konferencja Business Partners Club, którą organizujemy z myślą o powiększaniu portfeli mieszkańców Podbeskidzia. Wskazujemy, radzimy i inspirujemy do tego, by pomnażać swój kapitał. Jak mówi Petr Sznapka, współzałożyciel BPC, czasami może się to odbywać metodą prób i błędów, ale uczymy się na tych błędach, bo wiedza którą zdobędziemy jest bezcenna.

Aktualnosci

"Świadomość finansowa" Polaków jest bardzo niska

2018-12-08, BPC

Kilkadziesiąt osób pojawiło się w sali konferencyjnej Qubus Hotel w Bielsku-Białej, by wziąć udział w seminarium zorganizowanym przez Business Partners Club. Tematem głównym naszego spotkania był budżet domowy i metody zarządzania finansami na skalę gospodarstwa domowego. Prelegentami tego wieczoru byli: Petr Sznapka, Dawid Kozioł, Weronika Superniok i Rafał Jojko.

Aktualnosci

Wiemy jak nowocześnie zarządzać budżetem domowym

2018-12-03, BPC

Utrzymanie w ryzach budżetu domowego to wyzwanie, z którym zmaga się każdy z nas, niezależnie od wielkości portfela. Jedną z misji Business Partners Club jest pomoc Klientom w zbilansowaniu dochodów i wydatków, ale nie tylko, bo klucz do sukcesu tkwi w pomnażaniu środków.

Aktualnosci

Dobro zawsze wraca

2018-09-16, BPC

Są o tym przekonani wszyscy Ci, którzy zaangażowali się w pomoc małej Sarze z Bielska-Białej. Pod koniec sierpnia na pływalni "Start" w Cygańskim Lesie zorganizowano turniej charytatywny. I choć pogoda spłatała figla, to na hojność zarówno uczestników turnieju, jak i licytujących przedmioty, narzekać nie można było. Zebrano kwotę ponad 70 tys. złotych!

Aktualnosci

Golf i biznes. Mają ze sobą wiele wspólnego

2018-08-19, BPC

Dlaczego golf? Bo świetnie łączy w sobie rekreację i funkcje integracyjne. Do tego od zawsze kojarzony był z... biznesem. Taki jest cel organizowanych przez Business Partners Club turniejów golfowych, poznać się bliżej i zdobyć nowe kontakty biznesowe.

Kolejny rok z rzędu gościliśmy na polu golfowym kompleksu Ropice, bo to jeden z 10. tego typu najlepszych obiektów w Republice Czeskiej, do tego ulokowany jest bardzo blisko polskiej granicy. Z pola golfowego roztacza się piękny widok na masyw Beskidu Śląskiego.

Aktualnosci

Razem możemy pomóc Ewelinie. Wystarczy wziąć udział w koncercie

2018-06-24, BPC

Save hope/Zatrzymać nadzieję - pod takim hasłem w niedzielę (01.07), odbędzie się koncert charytatywny dla Eweliny Magas, która potrzebuje naszej pomocy. Bielszczanka choruje na genetyczną chorobę (polineuropaitię czuciowo-ruchową). Przebieg tej choroby polega na zaniku nerwów obwodowych ciała, a w konsekwencji prowadzi do zaniku mięśni w danych partiach. Ewelina jest podpieczną Fundacji Sedeka.

Aktualnosci

IV bal "Nie wypada nie pomagać"

2018-05-11, BPC

Business Partners Club brało udział w IV edycji Balu Charytatywnego "Nie wypada nie pomagać". To inicjatywa stworzona przez bielszczankę, Monikę Jaskólską. Celem jest pomoc Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej. Bal i przeprowadzone licytacje pozwoliły w tym roku zebrać ponad 160 tys. złotych!

Aktualnosci

Polsko-Czeski Turniej Golfa

2018-04-13, BPC

Odpowiedź na potrzeby rozwoju kontaktów biznesowych pomiędzy Polską a Czechami. Pomimo niekorzystnych warunków makroekono- micznych, ta współpraca jednak nadal dynamicznie się rozwija.

Aktualnosci

Raut BPC 2017

2017-11-23, BPC

Tegoroczny Raut Business Partners Club odbędzie się 24 listopada. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie tego czym zajmujemy się jako Business Partners Club.

Aktualnosci

Forum Gospodarcze Polonii Świata

2017-09-09, BPC

Forum Gospodarcze Polonii Świata jest miejscem spotkań reprezentantów polonijnych przedsiębiorstw, izb handlowych, gospodarczych, związków oraz stowarzyszeń działających oraz zarejestrowanych na stałe poza Polską. Forum odbyło się 4-5 września w Tarnowie.

Aktualnosci

BPC sponsorem CKS-u Piast

2017-09-05, BPC

W piątek pierwszego września na stadionie CKS Piast w Cieszynie odbył się piknik rodzinny, podczas którego, rozegrano przyjacielski mecz. Zmierzyły się drużyny Business Partners Club oraz skład Ireneusza Jelenia – byłego reprezentanta kadry narodowej w piłce nożnej.

Aktualnosci

Pięć lat wizji BPC

2017-07-11, BPC

Gdy pięć lat temu wizja BPC narodziła się w naszych głowach nikt nie spodziewał się, że wspólnie osiągniemy tak wiele. Dzięki Business Partners Club rynek finansowy w Polsce się zmienia, a ludzie, którzy się z nami spotkali żegnają się ze stereotypem „typowego” doradcy finansowego, nastawionego jedynie na sprzedaż produktów.

Aktualnosci

KWS dzień otwarty w chorwackim Zadarze

2017-07-04, BPC

19 maja odbył się dzień otwarty KWS w Zadarze na Chorwacji. Kubousek to nasz wieloletni partner biznesowy pochodzący z Czech, natomiast KWS to  jego spółka córka, zajmująca się sportami wodnymi, zarówno pływaniem łodziami jak i nurkowaniem.

Aktualnosci

Turniej Golfowy Święta Trzech Braci

2017-06-12, BPC

W niedzielę 11 czerwca 2017 w Ropicach odbył się Turniej Golfowy Święta Trzech Braci, którego głównym sponsorem było Business Partners Club. Był to historycznie pierwszy turniej o charakterze międzynarodowym, gdyż starli się ze sobą Czesi i Polacy.

Aktualnosci

Spotkanie podsumowujące działania BPC

2017-06-06, BPC

W ubiegłą sobotę – 3 czerwca 2017 zespół BPC spotkał się w restauracji Beksien w Bielsku-Białej. Spotkanie miało na celu budowanie wspólnych relacji partnerów biznesowych oraz omówienie działań spółki, na przestrzeni ubiegłych miesięcy.

Finanse

Bogacenie się naszych klientów

2016-12-01, Joanna Wojewoda

Dzisiejszy rynek finansowy nie jest atrakcyjny dla osób posiadających wolną gotówkę, ponieważ lokaty bankowe, konta oszczędnościowe przynoszą niewielką stopę zwrotu, która jest średnio na poziomie 0,1 % - 1,5% w skali roku.

Aktualnosci

I Raut Business Partners Club 2016

2016-11-30, BPC

W dniu 28.10.2016 Business Partners Club miał przyjemność gościć na corocznym raucie 100 przedsiębiorców. Z największą przyjemnością przeprowadziliśmy prelekcję na temat efektów działania naszej usługi oraz optymalizacji podatkowej skupiając się na spółkach kapitałowych.

Kolejno odbyła się uroczysta kolacja oraz pokazy barmańskie. BPC obchodziło w tym dniu swoje trzecie urodziny.

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry