ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

sekretariat@bpc.pl
+48 730 65 50 50

Dawanie jest uniwersalnym kluczem do sukcesu – we wszystkich aspektach ludzkiego życia.

[Bryant McGill]

Business Partners Club wspiera sportowców i udziela pomocy młodym, zdolnym, których nie stać na realizację ambitnych celów. BPC wierzy w ich możliwości i to, że poprzez ciężką pracę osiągną sukces.
Angażujemy się w akcje charytatywne, bo jesteśmy przekonani, że wspieranie pokrzywdzonych przez los, jest naszym wspólnym obowiązkiem. Koszty leczenia niejednokrotnie przekraczają możliwości finansowe rodziny, dlatego nie ma innego sposobu, jak zorganizowanie wspólnej akcji. Przy tym dochodzi do zacieśnienia więzi wśród lokalnej społeczności.

Dziękujemy, że pomagacie nam wspierać sportowców i potrzebujących!

Stale wspieramy

Wspierane przez nas akcje

Stale wspieramy

First slide

Mateusz Ligocki


Business Partners Club wspiera ludzi sukcesu, którzy wytrwale podążają za swoimi marzeniami i z sukcesem je realizują. Pełnimy mecenat nad osobami, dla których pasja stała się sposobem na życie.
Z tego względu BPC jest głównym sponsorem Mateusza Ligockiego, polskiego snowboardzisty. Sportowiec był reprezentantem naszego kraju w snowboardcrossie na ostatnich Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang (2018). Wierzymy w możliwości Mateusza i wspieramy go w dążeniu do osiągnięcia jak największej liczby sukcesów.Zobacz film

CKS PIAST


W Business Partners Club wyznajemy zasadę, że samodzielnie wypracowany sukces, czyni Cię automatycznie poważnym partnerem biznesowym. Takim partnerem jest dla nas Ireneusz Jeleń, utytułowany piłkarz, niegdyś zawodnik francuskiego AJ Auxerre, dziś prezes Cieszyńskiego Klubu Sportowego „Piast”. Ze swojej strony możemy oferować atrakcyjne warunki inwestowania i wysoki poziom bezpieczeństwa.
Partnerstwo odbywa się także na poziomie wsparcia młodych piłkarzy przez Business Partners Club. Dobrze wiemy, że finansowanie na poziomie szkolenia, da efekty w przyszłości.

Zobacz film

First slide
First slide

TS Podbeskidzkie.


Początkiem listopada 2017 udało nam się nawiązać współpracę z TS Podbeskidzie. Mamy zaszczyt być sponsorem największego w regionie klubu piłkarskiego, który występuje w I lidze.
Widzimy wiele analogii pomiędzy działaniem w sporcie i biznesie. Zarówno w jednym jak i drugim przydają się: silny charakter, wola walki i konsekwentne dążenie do celu. Zarówno w sporcie jak i biznesie wykorzystywane są podobne techniki: rozwijania kompetencji, opracowywania planu działania w kierunku osiągnięcia sukcesu.

LKS Przełom Kaniów


Business Partners Club wspiera sport i sportowców. Tym razem podpisaliśmy umowę o współpracy z klubem o 70-letniej tradycji. W konsekwencji środki przekazaliśmy do LKS Przełom Kaniów. Kwota zasili pulę na zakup stadionowego zegara.
Drużynom LKS-u życzmy sukcesów na boisku.

First slide

Wspierane przez nas akcje

Gramy dla Szymona


Dołożyliśmy swoją cegiełkę do akcji pomocy dla Szymona Olka. To nastolatek, który kilka lat temu uległ wypadkowi na skoczni w Zakopanem. Po okresie walki o życie chłopaka, przyszedł czas na żmudną i kosztowną rehabilitację. Lokalna społeczność organizuje Charytatywny Turniej Piłki Ręcznej Plażowej. Sportowej imprezie towarzyszą licytacje. Business Partners Club wylicytowało kolację z Patrycja Wieją, żwyciężczynią pierwszej edycji „Projekt Lady”.

First slide
First slide

Metamorfoza - nowe życie mamy


Czasem niewielkie zmiany, mogą w sposób rewolucyjny odmienić czyjeś życie. Tak jest w przypadku projektu „Metamorfoza Nowe Życie Mamy”. Business Partners Club jest jednym ze sponsorów tego przedsięwzięcia. Dziękujemy serdecznie za zaproszenie do udziału w gali finałowej, która odbyła się we wrześniu 2017 roku.

Charytatywny Rajd o Puchar J. P. Cover


Z kolei w październiku 2017 - jako BPC - wzięliśmy udział w Charytatywnym Rajdzie o Puchar J.P. Cover (w Kaczycach, pow. cieszyński), z którego dochód przeznaczony został na pomoc 43-letniej Małgorzacie Hus, walczącej z nowotworem mózgu. W rajdzie udział wzięła ekipa sponsorowana przez Business Partners Club (start peugeotem 106).

First slide
First slide

IX turniej charytatywny dla małej Zuzi


Przy wsparciu Business Partners Club odbył się także IX Turniej Charytatywny w Piłce Nożnej w Kętach. W trakcie wydarzenia wylicytowane zostały m.in. narty z podpisami skoczków naszej kadry i koszulki klubowe zespołów Ekstraklasy. W tej charytatywnej imprezie także braliśmy aktywny udział. Całość zebranych środków, podczas spotkania w kęckiej hali sportowej, trafiła na leczenie Zuzi. U dziewczynki zdiagnozowano padaczkę lekooporną. Nadzieję na zahamowanie objawów choroby daje leczenie w klinice w Niemczech.

V Charytatywny Halowy Turniej Dziwnych Drużyn


Także z naszym udziałem przebiegał V Charytatywny Halowy Turniej Dziwnych Drużyn, który pod koniec grudnia 2017 roku odbył się w Górkach Wielkich (pow. cieszyński). Dochód z tego wydarzenia w całości został przekazany na leczenie Natalki, córki byłego zawodnika klubu Beskid Skoczów. Dzięki Business Partners Club swój specjalny pokaz miała zwyciężczyni programu TVN "Projekt Lady" - Patrycja Wieja, instruktor Jumping Frog Fitness.

First slide
First slide

IV bal nie wypada nie pomagać


Business Partners Club brało udział w IV edycji Balu Charytatywnego "Nie wypada nie pomagać". To inicjatywa stworzona przez bielszczankę, Monikę Jaskólską. Celem jest pomoc Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej. Bal i przeprowadzone licytacje pozwoliły w tym roku zebrać ponad 160 tys. złotych!

Zebrane w tym roku pieniądze w całości trafią na konto bielskiego szpitala pediatrycznego. Placówka chce stworzyć nowoczesny oddział psychiatrii dziecięcej.

Wsparcie dla Lenki Ciesielczyk
Fundacja Słoneczna Kraina Dzieciom
Przedszkole Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie


Business Partners Club wspiera dzieci. W trakcie Rautu 2018 przeprowadziliśmy akcję charytatywną, z której cały dochód przeznaczony został na wsparcie inicjatyw dziecięcych: Przedszkola Towarzystwa Ewangelicznego, Fundacji Słoneczna Kraina Dzieciom oraz 7-letniej Lenki, która w wyniku tragicznego wypadku straciła włosy.

Mamy nadzieję, że ta cegiełka choć w niewielkim stopniu przybliżyła możliwość realizacji dziecięcych marzeń.

First slide
First slide
First slide
First slide

Gramy dla Sary


W sierpniu 2018 Business Partners Club uczestniczył w turnieju charytatywnym zorganizowanym na pływalni "Start" w Cygańskim Lesie, którego celem było zgromadzenie środków na operację dla 15 miesięcznej Sary. W pomoc dziewczynce zaangażowało się mnóstwo osób. Rekordowa była także ilość licytacji na facebooku (ponad 170) i to głównie wpłynęło na sukces zbiórki. Zgromadzono kwotę ponad 70 tys. złotych.

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry