ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

sekretariat@bpc.pl
+48 730 65 50 50

Księgowość

Im większe przedsiębiorstwo, tym więcej wymaga pracy


Księgowość jest nieodłączną częścią prowadzenia każdej firmy. Do prowadzenia rachunkowości można zatrudnić zewnętrzne biuro księgowe lub stworzyć etat w ramach struktury firmy. Business Partners Club oferuje jednak korzystniejsze rozwiązanie. Proponujemy naszym Klientom usługę księgowości na zasadach outsourcingu. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a także zyskujesz całkowite bezpieczeństwo – bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność.

Wieloletnie doświadczenie


Wszyscy pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w księgowości i specjalistyczne wykształcenie. Pracujemy na programie księgowym COMARCH ERP OPTIMA. Chcąc zapewnić najwyższy poziom zadowolenia z naszych usług, dokładnie zapoznajemy się z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami Klientów.

BPC Księgowość stworzyliśmy z myślą o Klientach potrzebujących wsparcia przy założeniu i prowadzeniu własnej działalności bez względu na skalę. Usługi księgowe oferujemy zarówno mikrofirmom, małym przedsiębiorstwom zatrudniającym kilkadziesiąt osób oraz średnim i dużym firmom o ogólnopolskim zasięgu.

Pomagamy w organizacji księgowości i wspieramy wiedzą w zakresie sposobów finansowania. Współpracujemy z działem prawnym BPC, tak aby nasi Klienci mieli pewność, że wszystkie działania prowadzone są zgodnie z prawem.

I najważniejsze.
Dbamy o to, byś czuł się z nami bezpiecznie.

Abonament księgowość - już od 150 zł

Usługi księgowe świadczone w ramach abonamentu:

Kadry i płace - już od 10 zł/szt.

Usługi dodatkowe

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry