ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

sekretariat@bpc.pl
+48 730 65 50 50

Dotacje

Pozytywne rozpatrzenie wniosku i szybkie otrzymanie dotacji


Trudno sobie wyobrazić prowadzenie firmy bez dysponowania funduszami na jej rozwój. Często najlepszy biznesplan i najciekawsze start-upy upadają w początkowej fazie, właśnie ze względu na brak wystarczających środków.

Istnieje wiele sposobów na otrzymanie dodatkowego zastrzyku gotówki: pożyczka w banku, crowdfunding lub pozyskanie dotacji państwowych bądź unijnych. Każdy z tych sposobów wiąże się z koniecznością posiadania odpowiedniej wiedzy, wieloma formalnościami i asystą osób, które znają zagadnienie. W Business Partners Club pracują specjaliści od pozyskiwania dotacji. Nie tylko objaśniamy cały proces, ale pomożemy również w stworzeniu profesjonalnego biznesplanu i zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Business Partners Club pomaga w uzyskaniu:


  • dotacji na otwarcie działalności gospodarczej,
  • środków na rozwój firmy i pomysłów biznesowych,
  • finansów na pozyskanie pracowników oraz stażystów,
  • dofinansowań dla start-upów.

Analiza twojej sytuacji


Podczas pracy nad projektami dokładnie analizujemy sytuację firmy i wszystkie możliwości pozyskania dotacji. Dzięki pracy zespołu specjalistów złożonych z takich dziedzin jak: ekonomia, prawo, marketing, analizy finansowe - możemy zaproponować najlepszą strategię, zapewniającą otrzymanie dokładnie takiego wsparcia finansowego, jakiego nasz Klient potrzebuje.

Podejmując współpracę z BPC zyskujesz o wiele większe szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku i szybkie otrzymanie dotacji, a co za tym idzie możliwość dynamicznego rozwoju firmy.

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry