ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

info@bpc.pl
+48 730 65 50 50

Finanse

Ułatwiamy współpracę


Jeśli język finansów jest dla Ciebie niezrozumiały? Przerażają Cię stosy dokumentów, które należy wypełnić, by uzyskać kredyt lub nie masz po prostu czasu na porównywanie ofert? Powierz to nam. Doradzimy, znajdziemy, pomożemy załatwić formalności, a nawet wynegocjujemy dla Ciebie warunki specjalne. Nasza oferta jest szeroka i skierowana zarówno do osób fizycznych jak i firm.

Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci współpracę z bankami i instytucjami finansowymi. Kredyty gotówkowe, hipoteczne, firmowe, czy leasingi nie są dla nas niczym strasznym.

W czym możemy Państwu pomóc?


  • Weryfikacja posiadanych umów finansowych i ubezpieczeniowych.
  • Pomoc w zabezpieczeniu dochodów.
  • Uzyskanie najlepszych warunków pożyczek i kredytów.
  • Pomoc w inwestycjach i produktach inwestycyjnych.
  • Pomoc w doborze programu zabezpieczenia przyszłości dla dzieci.

Oferta szyta na miarę


Jesteśmy firmą niezależną od działających na rynku instytucji finansowych. Taka sytuacja pozwala nam na wybór odpowiednio dobranych, konkretnie pod potrzeby i oczekiwania Klientów rozwiązań. Doradcy finansowi pracujący w ramach struktury BPC wspierani są fachową wiedzą prawników, księgowych i innych specjalistów. Dlatego, korzystając z naszych usług w rzeczywistości nie opierasz się na opinii jednej osoby, a całego sztabu profesjonalistów! W naszych decyzjach kierujemy się etyką oraz dobrem naszych Klientów.

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry