ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

info@bpc.pl
+48 730 65 50 50

2017-08-28

"Gramy dla Szymona" – wsparcie BPC

W tym roku wraz z Fundacją Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” Business Partners Club zagrało dla Szymona!

W dniach 26 i 27 sierpnia odbyła się wspaniała akcja, która związana była ze zbiórką pieniędzy dla Szymona Olka – piętnastoletniego chłopaka, który podczas zawodów na skoczni narciarskiej w Zakopanem uległ wypadkowi. Od niefortunnego incydentu minęły 3 lata, wówczas 12 letni Szymon przewrócił się podczas lądowania. Wylew krwi do mózgu spowodował paraliż, chłopak zmagał się o życie. Szymon przeszedł przez najgorsze, ale nadal potrzebuje pomocy, ponieważ wymaga intensywnych rehabilitacji, a te z kolei są bardzo kosztowne. Dzięki zabiegom Szymon będzie mógł normalnie funkcjonować, ale do tego potrzeba dużo czasu i sporo pieniędzy.


Jako BPC przekazaliśmy na licytację voucher zapewniający roczne wsparcie dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, który zawierał prowadzenie księgowości, porady prawne, a także informacje dotyczące wszelkiego ryzyka występującego podczas prowadzenia firmy. Ponadto zapewnialiśmy bezpłatny roczny kontakt z opiekunem firmy oraz opiekunem strefy prywatnej, zatem pełen wachlarz wsparcia specjalistów na rynku finansowym oraz prawnym. Voucher został wylicytowany przez siostrę Pani Patrycji Wieji przez co poszerzyliśmy naszą współpracę.

Business Partners Club za pośrednictwem Dawida Kozioła wylicytowało także kolację w restauracji Beskien z Patrycją Wieją za kwotę 1100 złotych.


Udało nam się także stworzyć dla Szymona dwa filmiki z pozdrowieniami. Pierwszy od olimpijczyka Mateusza Ligockiego:
https://www.youtube.com/watch?v=wvB-j066se4

Drugi natomiast od Petra Sznapki – współzałożyciela Business Partners Club oraz od Marka Siderka – dyrektora do spraw sportowych Polskiego Związku Narciarskiego:
https://www.youtube.com/watch?v=T6R6qLUn7w4
W ciągu dwóch dni wydarzenia udało się uzbierać ponad 24 tysiące złotych!

Business Partners Club sp. z o.o.,
tel. 33 818 00 69
info@bpc.pl

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry