ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

info@bpc.pl
+48 730 65 50 50

2020-01-30

Bezpieczeństwo podatkowe

 
 
Szanowni Państwo,
 
Mając na uwadze dobro Państwa firm cały czas poszukujemy rozwiązań, które w rzetelny i skuteczny sposób zabezpieczą prowadzone przez Państwa interesy. Szczególnie bezpieczeństwo podatkowe jest podstawą prowadzonego przez Państwa biznesu, dlatego oferujemy usługę pełnomocnictwa ogólnego świadczoną przez doradcę podatkowego.
Pełnomocnictwo nadane przez Państwa doradcy podatkowemu  będzie wpisane do Centralnego Rejestru Pełnomocnictw Ogólnych, prowadzonego przez Ministra Finansów. Jest to rejestr elektroniczny, do którego dostęp mają organy podatkowe oraz organy kontroli skarbowej. Rejestr pełnomocnictw ogólnych ma służyć usprawnieniu przebiegu postępowań podatkowych, a także uczynić prostszym reprezentowanie mocodawców przez pełnomocnika. Niewątpliwym atutem takiego pełnomocnictwa jest fakt, iż organy podatkowe mniej chętnie podejmują się kontroli w firmach, które reprezentowane są przez profesjonalnych doradców podatkowych. Doradca podatkowy jest bowiem dla fiskusa trudnym i wymagającym przeciwnikiem z racji posiadanych przez niego kompetencji. Z tego właśnie powodu fiskus o wiele chętniej szuka dodatkowych pieniędzy w kieszeni tych podatników (przedsiębiorców), którzy nie korzystają z usług doradcy podatkowego.
 
Uważamy, że taka usługa jest konieczna i znacznie przysłuży się bezpieczeństwu Państwa interesów. Osoby chcące podnieść poziom bezpieczeństwa podatkowego w swojej firmie zapraszamy do kontaktu. Cena usługi już od 150 złotych netto miesięcznie.
 
Z poważaniem,
Tomasz Onderek

Tomasz Onderek - prezes działu Księgowość BPC sp. z o.o.,
tel. 664 005 005
tomasz.onderek@bpc.pl

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry