ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

info@bpc.pl
+48 730 65 50 50

2016-12-01

Bogacenie się naszych klientów

Dzisiejszy rynek finansowy nie jest atrakcyjny dla osób posiadających wolną gotówkę, ponieważ lokaty bankowe, konta oszczędnościowe przynoszą niewielką stopę zwrotu, która jest średnio na poziomie 0,1 % - 1,5% w skali roku.

 

Nowe możliwości przygotowane dla naszych Klientów mają na celu zwiększenie rentowności inwestowanego kapitału wraz z utrzymaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa inwestora. Równocześnie dbamy o Klientów nieposiadających wystarczającej zdolności kredytowej, by uzyskali atrakcyjne warunki nansowania potrzebnego do rozwinięcia firmy lub konsolidacji zobowiązań.

W tym celu powstał dział – Inwestycje BPC, a jego pierwszym „rozwiązaniem” są pożyczki pomiędzy naszymi klientami – pear to pear.

 

Z naszych doświadczeń wynika, że przedsiębiorcy i klienci indywidualni zaciągają zobowiązania w bankach przy RRSO (realna roczna stopa oprocentowania) na poziomie 5-20% (w zależności od rodzaju kredytu/ pożyczki), a w instytucjach pozabankowych RRSO sięga nawet kilkuset procent. Polskie prawo reguluje kwestie odnośnie maksymalnego oprocentowania, które w dniu dzisiejszym wynosi 10%, jednak na RRSO składają się inne koszty, takie jak prowizje czy ubezpieczenia. W sytuacji starania się o nansowanie lub, gdy takie zobo- wiązanie jest już zaciągnięte, radzimy skontaktować się z opiekunem BPC. Przekaże on rzetelne informacje i ustali efektywną strategię zrealizowania przedsięwzięcia.

 

Joanna Wojewoda - Współzałożyciel BPC
tel. 730 523 623
e-mail: joanna.wojewoda@bpc.pl

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry