ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

info@bpc.pl
+48 730 65 50 50

2018-12-03

Wiemy jak nowocześnie zarządzać budżetem domowym

Utrzymanie w ryzach budżetu domowego to wyzwanie, z którym zmaga się każdy z nas, niezależnie od wielkości portfela. Jedną z misji Business Partners Club jest pomoc Klientom w zbilansowaniu dochodów i wydatków, ale nie tylko, bo klucz do sukcesu tkwi w pomnażaniu środków.

Budżet domowy będzie głównym tematem seminarium, które zaplanowaliśmy na najbliższą środę (05.12). W Qubus Hotel w Bielsku-Białej nasi specjalisci opowiedzą o tym jak sukcesywnie zwiększać budżet domowy o 5%, 10% a nawet 15%. Powiemy jaka jest różnica pomiędzy osobą "bogatą" a "bogacącą się", zdradzimy tajniki wejścia do osób tworzących drugą ze wspomnianych grup.
Prelegentami tego wieczoru będą: Dawid Kozioł - współzałożyciel BPC oraz przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem; Petr Sznapka - także współzałożyciel BPC, ekspert w zarządzaniu finansami firmowymi i osobistymi; Weronika Superniok - menadżer BPC a także opiekun klienta cieszący się dużym zaufaniem; Rafał Jojko - menadżer BPC oraz specjalista ds. dotacji. Nasi specjaliści podczas prelekcji wskażą możliwości i kierunki inwestowania, tak by osiągnąć stałą w "bogaceniu się".
Warto już teraz świadomie spojrzeć na swoje finanse i zaplanować bezpieczeństwo ekonomiczne, niezależnie od tego jaka będzie sytuacja za 10 - 20 lat. Umiejętność kreowania budżetu domowego opiera się na podejściu do finansów w sposób zaplanowany. Pokażemy Państwu możliwości inwestowania i zarysujemy obecny stan rynku bankowego w Polsce. Warto więc zarezerwować wieczór na sięgnięcie po sporą dawkę informacji ekonomicznych. 

Business Partners Club sp. z o.o.,
tel. 33 818 00 69
info@bpc.pl

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry