ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

sekretariat@bpc.pl
+48 730 65 50 50

2018-04-13

Polsko-Czeski Turniej Golfa

Odpowiedź na potrzeby rozwoju kontaktów biznesowych pomiędzy Polską a Czechami. Pomimo niekorzystnych warunków makroekono- micznych, ta współpraca jednak nadal dynamicznie się rozwija.

CEL TURNIEJU:
Nawiązanie współpracy i wymiana kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami z Republiki Czeskiej i Polski. Spotkanie ma być punktem wyjścia do nawiązania silnych relacji biznesowych, transferu wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami spotkania.Business Partners Club jako organizator spotkania chce wzmocnić transgraniczne więzi gospodarcze i stworzyć jedyne w swoim rodzaju innowacyjne centrum kooperacji dla przedsiębiorców z obu regionów.

Współpraca polsko-czeska może mieć istotne znaczenie dla rozwoju całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej i zaowocować poprawą wizerunku Polski i Czech na arenie międzynarodowej. To kolejny turniej golfowy organizowany przez Business Partners Club w Ropice, na jednym z 10 najlepszych pól golfowych w Republice Czeskiej.

Zaproszeni na turniej zostaną postaci związane ze światem biznesu, sportu i telewizji zarówno z Polski jak i Czech. Na finalistów czekają atrakcyjne nagrody, a na wszystkich uczestników, niezapomniane atrakcje i wspaniała atmosfera towarzysząca całemu przedsięwzięciu.

Business Partners Club sp. z o.o.,
tel. 33 818 00 69
sekretariat@bpc.pl

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry