ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

info@bpc.pl
+48 730 65 50 50

2017-09-05

BPC sponsorem CKS-u Piast

W piątek pierwszego września na stadionie CKS Piast w Cieszynie odbył się piknik rodzinny, podczas którego, rozegrano przyjacielski mecz. Zmierzyły się drużyny Business Partners Club oraz skład Ireneusza Jelenia – byłego reprezentanta kadry narodowej w piłce nożnej.

Aura nie dopisała, gracze ścierali się ze sobą w deszczu, przez co rywalizacja była zdecydowanie trudniejsza niż przy korzystnych warunkach. Drużyna BPC przegrała jedynie 5:2, co jest świetnym wynikiem zważywszy na to, że w składzie Ireneusza Jelenia grały osoby na co dzień zajmujące się piłką nożną – trenerzy, czy też byli zawodnicy piłkarscy.

Piknik rodzinny nie przyciągnął tłumów przez ówczesną aurę pogodową, mimo tego wszyscy, którzy przybyli bawili się świetnie. W trakcie pikniku przygotowano grochówkę, którą mogli poczęstować się wszyscy uczestnicy wydarzenia. Do tego pieniądze z zakupionych przez odwiedzających grillowanych kiełbas oraz ciast pieczonych przez mamy juniorów, były przeznaczone na cele statutowe cieszyńskiej drużyny.

Business Partners Club jest głównym sponsorem CKS-u Piast.

Business Partners Club sp. z o.o.,
tel. 33 818 00 69
info@bpc.pl

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry