ul. Komorowicka 39
43-300, Bielsko-Biała

Pn, Wt, Śr, Czw, Pt
8:00-16:00

info@bpc.pl
+48 730 65 50 50

2017-07-11

Pięć lat wizji BPC

Gdy pięć lat temu wizja BPC narodziła się w naszych głowach nikt nie spodziewał się, że wspólnie osiągniemy tak wiele. Dzięki Business Partners Club rynek finansowy w Polsce się zmienia, a ludzie, którzy się z nami spotkali żegnają się ze stereotypem „typowego” doradcy finansowego, nastawionego jedynie na sprzedaż produktów.

Nasza współpraca z każdym napotkanym na naszej drodze człowiekiem skupia się na tworzeniu innowacyjnego podejścia w obsłudze wszystkich naszych klientów. Razem tworzymy charakterystyczny dla Business Partners Club system Opiekunów towarzyszących klientom podczas wszystkich kroków stawianych na rynku nie tylko finansowym, ale także prawnym czy też doradczym w każdym aspekcie rozwoju klienta oraz jego przedsiębiorstwa.

Każdego dnia nasi Klienci oraz współpracownicy dają nam motywację do rozwoju za sprawą wysokiego zadowolenia oraz odpowiedniego podejścia, a to przyczynia się do powstawania nowych usług w Business Partners Club – oczywiście z zachowaniem najwyższej jakości.

Business Partners Club sp. z o.o.,
tel. 33 818 00 69
info@bpc.pl

Robimy właściwe rzeczy
we właściwym czasie

11 Działów
20 Wykwalifikowanych opiekunów
30 Współpracujących specjalistów
4500+ Zakończonych analiz
Powrót do góry