33 818 00 69  info@bpc.pl   Bielsko Biała, ul. Komorowicka 39

oferta indywidualna

  oferta indywidualna

Oferta dla klientów indywidualnych
 
 
Pracujesz na etacie lub innej umowie cywilno-prawnej? Business Partners Club posiada również rozbudowaną ofertę dla klientów indywidualnych.
 
Pomagamy w wielu tematach związanych z istotnymi kwestiami Twojego życia i Twojej rodziny.
 
 
WŁASNE MIESZKANIE
 
Jeżeli marzysz już o własnym mieszkaniu i szukasz na nie finansowania to  koniecznie spotkaj się z nami. Pomożemy nie tylko w kwestii wyboru formy finansowania ale również w takich kwestiach jak przygotowanie dokumentacji czy ograniczenie ryzyk związanych z zaciągnięciem kredytu hipotecznego.
 
OCHRONA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY
Życie pisze różne scenariusze i nie jesteśmy w stanie zapobiec wszystkim  zdarzeniom losowym.  Sytuacje takie jak śmierć, choroba czy wypadek powodują najczęściej ogromne obciążenia naszego budżetu rodzinnego. Naszym celem jest zabezpieczenie finansowe naszych Klientów w przypadku wystąpienia powyższych zdarzeń.
 
OCHRONA DOCHODÓW I MAJĄTKU
Każdy z nas zarabia pieniądze by utrzymać siebie i swoją rodzinę. Gromadzimy majątek w postaci środków pieniężnych oraz innych wartości takich jak nieruchomości . Zabezpieczenie tych dóbr daje nam pewność bezpiecznej przyszłości. Pomyślałeś już o tym?

 
 
 
 ZABEZPIECZENIE PRZYSZŁOŚCI DZIECI
Dzieci rosną tak szybko, że zanim się obejrzysz wkroczą już na swoją ścieżkę życia. Pomyśl już dziś o zabezpieczaniu ich studiów lub startu w dorosłość. Im wcześniej o tym pomyślisz, tym łatwiej i bez dużego obciążania swojego budżetu osiągniesz ten cel. Nasze dzieci to nasza największa duma i radość.
 
 
ZABEZPIECZENIE TWOJEJ PRZYSZŁOŚCI
Nasze bezpieczeństwo finansowe w przyszłości zależy głównie od nas samych. Emerytura - czy to faktycznie tak odległy temat? Myślałeś już jak będzie wyglądać Twoje życie już w wieku 50-60 lat? Co jeżeli w tym wieku nagle stracisz pracę? Jakie zabezpieczenie posiadasz na taką sytuację?
 
 
POMNAŻANIE WOLNYCH ŚRODKÓW
Oszczędzasz? To fantastycznie, ponieważ należysz do niewielkiego grona Polaków, którzy mają świadomość jak bardzo jest to istotne. Jednak w jaki sposób lokujesz swoje wolne środki? Bank? "Skarpeta"? Pokażemy Tobie w jaki sposób efektywnie pomnażać swoje oszczędności w zależności od horyzontu czasowego.